360021
Book
In basket
Alternatywne i wspomagające metody komunikacji / pod red. nauk. Jacka J. Błeszyńskiego. - Wyd. 2 poszerz. i popr. - Kraków : "Impuls", 2008. - 470 s. : il. ; 25 cm.
Hasło UKD
Komunikacja społeczna - socjologia Komunikacja niewerbalna
Książka będzie pomocna wszystkim, którzy podejmą trud łamania barier w porozumiewaniu się. Przede wszystkim skierowana jest do logopedów, psychologów, nauczycieli i terapeutów dokształcających się na podyplomowych studiach, do studentów i wszystkich zainteresowanych problematyką alternatywną i wspomaganą komunikacją.
Availability:
There are copies available to loan: sygn. 316 (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. 316 (1 egz.)
Notes:
General note
Wyd. 2 zostało poszerzone o teksty: Michała Ostrowskiego Komputer w procesie wspomagania komunikacji dzieci niepełnosprawnych oraz Jacka J. Błeszyńskiego Faktogramy jako graficzna metoda komunikacji wspomagająca pracę z dzieckim z głębokami deficytami rozwojowymi.
Bibliography, etc. note
Bibliogr. przy rozdz. "Wybór bibliograficzny polskich prac dotyczących komunikacji alternatywnej i wspomaganej - w podziale na systemy i specyfikę użytkownika" s. 457-470.
Target audience note
Dla logopedów, psychologów, nauczycieli i terapeutów dokształcających się na podyplomowych studiach, dla studentów i wszystkich zainteresowanych problematyką alternatywną i wspomaganą komunikacją.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again